vrijdag 17 november 2017

Trainers Atletiek

  • %AM, %08 %179 %2015 %03:%dec
  • Written by  Admin

Trainers kangoeroe - benjamins - pupillen - miniemen

Algemene coördinatie jeugdcategorieën: Koen Speliers & Daan Smekens

Naam Discipline
Extra
Charlotte Burms Kangoeroes  
Sophie Burms Kangoeroes  
Julie Callaert Kangoeroes   
Els van Malderen Benjamins Initiator 
Bart Abbeloos Benjamins Aspirant initiator
Caro Van den Abbeele Benjamins Aspirant initiator
Chloë Vanderstraeten Benjamins Initiator
Karolien Dullaerts Benjamins Aspirant initiator
Marcel De Prez    Coördinatie trainingen jeugd Wetteren
Silke Hofman Pupillen Aspirant initiator 
Bert Bauwens Pupillen Aspirant initiator 
Phebe Vanderstraeten  Pupillen Aspirant initiator 
Annelien Beelaert Pupillen Aspirant initiator 
Jeroen Lauwereys Pupillen Initiator 
Jan Wijnendaele Pupillen Aspirant initiator 
Dirk De Ridder Pupillen Aspirant initiator 
Sam De Meyer Pupillen Aspirant initiator 
Koen Speliers Miniemen Trainer B in opleiding 
Daan Smekens Miniemen Initiator 
Sven Vereecken Miniemen Initiator 
Lien Rubrecht Miniemen Aspirant initiator
Jonathan D'hondt Miniemen Initiator  
Niels Verbraekel Miniemen Initiator  
An Vannieuwenhuyse Miniemen Initiator  

Trainers cadetten

Algemene coördinatie multigroep: Sylvie Desmet

Naam Discipline
Extra
Andrea Eurlings    
Kristof Eeckhout    
Sylvie Desmet    
Pascal Puylaert    
Yves Van Dijck    
Wouter Pappaert    

Discipline trainers

Naam Discipline
Extra
Geert Vannieuwenhuyse Aflossingen  
Luc De Winne Fond - Halve fond - Steeple Hoofdtrainer afstandsgroep
Geert Willems Fond - Halve fond - Steeple Trainer afstandsgroep 
Laurence Faignaert Fond - Halve fond Trainer jogteam
Filip De Roeck Fond - Halve fond Assistent-trainer afstandsgroep
Stefaan Vanderstichelen Hoogspringen  
Filip Eeckhout Kogelstoten & Discuswerpen  
Koen D'Hoker Polstokspringen  
? Speerwerpen  
Katinka Pottie Sprint-Horden  
Pascal Puylaert Ver-hinkstapspringen  
Read 3489 times Last modified on %AM, %26 %347 %2017 %07:%okt